Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A premens tablettával kapcsola...

A premens tablettával kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász ajánlotta. 3 hónapig kell szedni. Menstruáció beállítására.
2019. ápr. 1. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szedném be. Abbahagyod, minden ugyanolyan szar lesz. Miért nem keresi meg a rendszertelen ciklus okát a doki?
2019. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondta azt csinálta. Igazából mondtam neki hogy én ezt már próbáltam de hát ugyan ezt mondta hogy szedjem ezt...
2019. ápr. 1. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, mert könnyebb gyógyszerrel tömnj az embert, mint rendesen kivizsgálni és kezelni. Mit értesz rendszertelen ciklus alatt? Az elmúlt 1 évben hány naposak voltak?
2019. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én ehhez nem értek de azt tudom hogy már elegem van ebből az egészből és már sirhatnékom van tőle.


Egyébként 3 hetente jön meg. Illetve egy hetesek.

2019. ápr. 1. 23:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha 3 hetente jön meg, akkor mi a bajod? Akkor az rendszeres ciklus, és a hossza is rendben van...
2019. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 hetente jön meg. Az nem rendszeres mi el előbb jön még mint kellene.
2019. ápr. 2. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi van?! Hát ha mindig 21 naponta jön meg, akkor neked az nem egy rendszer? Nézz már utána, hogy kell a ciklust számolni.
2019. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Havonta egyszer kellene megjönnie....

Illetve azt hogy 3 hetente jön meg nem úgy értettem hogy pontosan hanem össze vissza.

2019. ápr. 3. 21:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem havonta egyszer kellene megjönnie. A ciklus nem így működik. Mondom, olvass utána. A ciklus nem tudja, mikor milyen hónap van. A ciklus 21-40 nap között normális. Namost ha pl 40 napos a ciklusod, akkor logikus, hogy nem minden hónapban fogsz vérezni, hiszen egy hónap csak 30 napos. Attól az még egy pontos, rendszeres 40 napos ciklus lesz. Ugyanígy pl ha a ciklusod 24 napos, akkor simán lehet, hogy az egyik hónapban a hónap elején és a végén is vérzel. Attól az még egy pontos ciklus. Te konkrétan azt se tudod, hogyan kell a ciklust számolni, és így akarsz gyógyszert szedni. Ez döbbenet. Olvass utána, különben a saját szervezeteddel cseszel ki.
2019. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Istenem. Ne légy már ilyen had ne mondjam mi. A másikat nem vetted észre? Nem pontos.

Szerintem az orvos se annyira hülye hogy a semmire ír fel gyógyszert.

2019. ápr. 4. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!