Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt bakteriális fertőzésetek...

Volt bakteriális fertőzésetek vagy gombátok terhesen?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, viszont még nagyon az elején járok a dolognak. A babával egyelőre minden rendben, viszont a múltkor elmentem menetét vetetni,mert sűrű fehér folyásom volt. Nem ég, nem viszket, nem büdös. Az eredmény szerint enyhe bakteriális fertőzésem van, de a doki egyelőre nem mert adni rá semmit, mert félti a magzatot. 10 nap múlva kell mennem ellenőrzésre, ha nem enyhül, ad rá krémet. Addigis ágynyugalmat, sok folyadékot, napi többszöri mosakodást alulról, illatmentes tisztasági betétet javasol és kért, hogy váltsak intim lemosót, illetve, hogy a bugyikat 90 fokon mossam és éjjel bugyi nélkül aludjak+ kerüljem a szexet. Elméletileg még olyan enyhe, hogy ezzel el kellene múlnia. Viszont megijesztett, hogy ha nem múlik, akkor csak azért imádkozzak, hogy ne legyen gyulladás belőle, mert az a babát is veszélyezteti. A másik dolog, amivel nyugtatott, hogy a terhes nők nagy százalékban kapnak el ilyesmit a megváltozott hormonok miatt.


Rettentően félek, hogy mi lesz. Nagyon féltem a picit, mert nehezen jött össze... Valakinek van még bevált tanácsa?



2019. ápr. 2. 08:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, kijavitott a telefon : kenetet vetetni.
2019. ápr. 2. 08:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt igen, bakteriális is és gomba is kb 2 havonta visszajött, de alapból hajlamosabb vagyok rá. Egyik gyermekemnek sem lett baja, kikezeltem mindig az orvos által felírtakkal, a férjem is kezelve lett mindig. Várandósság alatt valóban több nő átesik ilyenen
2019. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez megnyugtató!
2019. ápr. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!