Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Moshato betetrol tapasztalat?

Moshato betetrol tapasztalat?

Figyelt kérdés

nagyon keves mensim van,teljesen felesleges a normal egeszsegugyi betet,csak pazarlas.a tisztasagi is eleg lenne,de a tangat nem szeretem,a sima meg allandoan elmaszik a bugyimon.

nemreg akadtam ra a moshato betetekre,sokkal kenyelmesebbnek tunik az eldobhatonal.es mivel nalam a mennyiseg tenyleg elenyeszo,nem is tocsogna a verben.hasznal valaki?mik a tapasztalatok?


2019. ápr. 4. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kelyhezek, úgyhogy csak az ürítéskor esetlegesen kikerülő vért kell felszívnia a mosható betéteknek, ami nagyon minimális. Nekem teljesen beváltak, én saját magamnak varrtam, mert a készen kaphatókat drágának találtam. Külön tetszik benne, hogy nem kell 3-4 óránként cserélgetni, mert az eldobható betéttel ellentétben egyáltalán nem büdösödik, a takaróréteg pamut, így olyan, mintha nem is lenne bent semmi, kényelmes, és a tisztítása is egyszerű. Marhaepe szappannal kicsit megdörzsölöm a betétek felületék, amik esetleg jobban szennyeződtek, aztán mennek a mosógépbe. Én szárítózom is, nem ártott nekik, bár a készen kaphatókban PUL réteg van, azt úgy tudom, nem nagyon lehet szárítani, de az enyémben PUR réteg van.
2019. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jé, mintha én írtam volna :) Én is pont magamnak csináltam, szintén PUR alsó réteggel. Az egyetlen különbség, hogy sima mosószappant használok.

Egyébként, ha picit is tudsz varrni, már bele is vághatsz. Maximum nem lesz annyira esztétikus, de igazán elrontani szerintem nem lehet. Persze csak, ha kedved van. Általában tényleg drágák. A kínaiak olcsók, de azt nem próbáltam. (műszálasság miatt ódzkodom tőlük)

2019. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

az en varro tudasom kb a lyukas zoknik stoppolasara sem eleg😂,meghat idom se nagyon van ra.

aprankent gondoltam osszevasarolni egy egesz keszletet,elso korben ugy is csak proba lenne.

hosszutavon pedig elvileg behozza a befektetest.bar ebbe egyszer mar belebuktam a spirallal,az is 60 ezer volt es elvileg mensim se lenne mellette,de Nekem sajna 7-8-9napig is elhuzodik a pecseteles 😒

kiprobalom,veszeteni valom nincs ☺️

2019. ápr. 4. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is fontolgattam egy időben a spirált, de nem merem... :( Sajnálom, hogy nem jók a tapasztalataid.


Esetleg próbáld meg ezt. Igazán nem nagy összeg:

[link]


Szerintem elírták az árát, hogy az L-es is 200Ft. Aztán meglátod, hogy bejön-e-

2019. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem jött be, bar nekem erős folyasom van eléggé, illetve sokszor kell cserélném, ergo nem szeretem ha sokat kellene cipelnek a táskában.
2019. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!