Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Merula intimtölcsér: Hiába...

A Merula intimtölcsér: Hiába próbálom a videó szerint csinálni, nem nyílik ki. A felhelyezéssel is kínlódok. Amikor meg fenn van, és úgy érzem, jó, akkor sem tudom "ellenőrizni", tényleg jó-e. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Próbáltam más hajtogatási módokat, sikertelenül.
2019. ápr. 4. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettél nagyobbat mint kellene? Mert ha igen, akkor lehet, hogy azért nem nyílik ki, illetve ha jó a méret, akkor a fogószárnál próbáld elforgatni, nekem úgy szokott kinyílni.

Felhelyezéshez használj sikosítót, azzal tényleg egyszerűbb, illetve a "C" vagy "tulipán" hajtogatással a legkönnyebb felhelyezni.

Mindig ügyelj arra, hogy a hajtogatott rész nézzen lefelé, ds úgy próbáld meg felhelyezni. Illetve tényleg úgy fogd meg, hogy ne csússzon szét.

Ellenőrizni én úgy szoktam, hogy felnyúlok egy újjal a kehely mellé és körbe tapogatom. Arra mindig figyelj, hogy nagyon tiszta legyen a kezed!

2019. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A "C" hajtogatással nekem se sikerült soha, nem is értem, az hogy működhet bárkinek... :D


Én vagy a "seven fold"-ot szoktam használni:

[link]

(Kilapítod, és az egyik "sarkát" lehajtod oldalra, hogy a szegély egy 7-es formát vegyen fel)

vagy még a "half diamond" is nagyon jól bevált, csak egy idő után lusta lettem hozzá:

[link]

(Videón talán ez érthetőbb)


Ellenőrizni nem nehéz, én berakás után be szoktam dugni mellé az ujjam hegyét, csak pont annyira, hogy meg tudjam forgatni - ha ez sikerül, akkor tuti.


Ha semmiképpen nem akar kinyílni, akkor két dologra tudok gondolni:

- rossz méret

- túl puha anyag

2019. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi, hogy válaszoltatok! Ez a kehely non plus ultra-állítólag, 1 méret van és annak is jó, aki szült, annak is, aki nem szült, hosszú-, rövid hüvelyhez. Ez előtt próbáltam 2 másikat, rossz volt a formájuk, ez most kényelmes, csak ez a felhelyezés.... 1.válaszoló: amit leírtál, azon már mind túl vagyok :/ a kehely formája miatt az ujjam nem igazán fér el, hogy megnézzem, hogy áll, de próbálkozok!. A forgatás az meg nem igazán megy...összekarmolom magam és meg se moccan a cucc :D katasztrófa...
2019. ápr. 4. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: köszi a tippet, megnézem ezeket is!
2019. ápr. 4. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, sikerült eljutnom odáig, hogy kinyílik, viszont állandóan mellé megy a cucc. 2 napig jól működött, most meg egy adag bele, egy adag mellé folyik...mi nem jó? Nem akarom elhinni, hogy egyik kehely sem jó nekem... :(megpróbáltam feltolni, lenn hordani, sehogy se jó...amikor lenn van tör, aztán meg felmászik....de minddel így volt, amit próbáltam.
2019. ápr. 5. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy jártam vele, hogy hiába nyílt ki volt vákuum szára kinn volt, úgy felcsúszott hogy majdnem orvoshoz kerültem vele! Nem bírtam kiszedni! Én nem használok ilyet soha többet! Vigyázz vele!
2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kijön, azzal nincs gond...csak felmászik es fogalmam sincs, jól áll-e...ráadásul olyan sokat olvastam, hogy betét se kell alá és e is lehet felejteni, hog az ember menstruál...hát nekem mellé is folyik ...majdnem mindig és nem tudom, miért :(
2019. ápr. 6. 12:44
 8/8 anonim válasza:
100%

Mielőtt felhelyezed a tölcsért tapogasd ki, milyen irányba áll a méhszájad, nagyon könnyű eltolni a kelyhet mellette rossz irányba. Én így jártam az első pár alkalommal és csodálkoztam, miért szivárog...

Itt egy kép, ami alapján talán jobban érthető, miről beszélek.

[link]

2019. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!