Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig késik a menstruációm,...

Anita220 kérdése:

Mindig késik a menstruációm, mitől?

Figyelt kérdés

Az idők óta körülbelül, ha 3x jött meg időben. Ha időben jött meg semmi bajom nem volt. De folyton késik és mindig betegeskedem. Tudom hogy ez majd be fog idő közönként állni, de jó ha tudom mi vár rám ha netalántán mégse.

N17.



2019. ápr. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
N17 🤣🤣
2019. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy az idők óta? Mennyit késik, hány napra jön meg? Mit jelent az, hogy betegeskedsz? Írhattál volna kicsit értelmesebben is...
2019. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de mi neked az időben? Ha általában pl 35 napra jön meg akkor neked az a normális. Általában 25-35 nap közt szokott egy ciklus lenni. A betegeskedés mit jelent, nőgyógyászati vagy egyéb?
2019. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest késik? Ezt kifejthetnéd.
2019. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első után egy évig nem volt semmi, utána meg olyan háromhavonta, de akkor aztán annyira őmlöttem, hogy többször is a kórházban kötöttem ki. 19 éves koromban felírtak fogamzásgátlót, attól szabályos lett és enyhe, de mikor munkahely miatt elköltöztem, az új nőgyógyász mindennek elmondta azt, aki egy 19 évesnek fogamzásgátlót írt fel, és abbahagyatta velem. Utána szenvedtem megint, egyre sűrűbb lett, de sose lett szabályos a ciklusom.
2019. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a fogamzásgátlótól semmi nem lesz rendszeres, ugyanis konkrétan olyankor ciklus sincs, és menstruáció sem. Jó nagy marha volt, aki erre a problémára azt írd fel... :(
2019. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mondta az új nőgyógyász is :)
2019. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!