Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális nőgyógyász BP-n...

Normális nőgyógyász BP-n vizsgálatokhoz & spirál felhelyezéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresgélek BP-n (előny: Kálvin vagy Nyugati pu. környéke, vagy egyéb hely az M3 vonala mellett) nőgyógyászt, aki:

nem úgy beszél a pácienssel, mint a pokróccal,

és lelkiismeretesen kivizsgál mindent, amit kell.

Jártam már pórul (ezért is keresek új orvost), most nem szeretnék tuskóhoz vagy kóklerhez kerülni.

Fontos, hogy spirált szeretnék, még nem szültem, így az is szempont, hogy ne olyan doki legyen, aki az ilyesmit elvből elítéli (nyilván ha úgy ítéli meg, hogy nekem nem jó választás, azt elfogadom, de ne mondjon nemet automatikusan, csak úgy)

Magánhoz tudok csak menni, nem élek pesten.

Tisztában vagyok vele, hogy nem 2 forint lesz, de szeretnék olyat találni, akinél azért élhető árak vannak, nem 50k váltani pár szót.

Nézelődök online vélemények után, de rengetegszer csak a szülés-terhesség-teherbeesés oldaláról véleményezik a nőgyógyászokat, nekem ez irreleváns egyelőre :)) engem inkább a lelkiismeretes vizsgálat és a spirálra való hajlandóság érdekelne.


Ismertek ezek alapján jó dokikat, akihez érdemes lenne mennem?


Köszönöm a válaszokat


2019. ápr. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hetényi Gábor. Idős fószer, nem tudom, ez szempont e (van, akit zavar), de a Szent István-Szent László vezető szülészorvosa, baromira lelkiismeretes akkor is, hacsak egy éves rutinról van szó. Spirállal is foglalkozik, hogy mit szól neked hozzá, azt nem tudom, nekem nem az van, de beszélgettünk róla anno, szóval feltételezem, nem zárkózik el. :)

Ja, és a Nyugatinál van a magánrendelése, a westend oldalánál. :) 15 körül van egy átlag vizsgálat, nyilván attól függ, mit csinál épp.


[link]


Itt a rendelő címe meg telszáma, ezek valid infók - kedd-péntek délutánonként rendel. Ha rákeresel nevére, dob ki önéletrajzot, véleményeket különböző magánklinikák oldalain is (sajna ez az oldal elég szegényes, de a rendelőről hirtelen ezt találtam).

2019. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hű, szuperül hangzik, utánanézek, köszönöm!

Furcsa, de nálam előny, ha "idős fószer" :DD Női dokitól kicsit idegenkedek, fiatal pasihoz meg furcsa lenne menni...

Még egyszer köszi!


Ettől függetlenül, ha más erre jár és van tippje, ne tartsa magában.. :))

2019. ápr. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!