Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás ez normális? 17L

Hüvelyi folyás ez normális? 17L

Figyelt kérdés

Mindig is volt ilyen fehéres színű folyasom ami normális volt de egy ideje sárgás színű és nemertem miért.. nem tudom hogy de hüvelygombam is volt amit kezeltem és elmúlt meg közben meg is jött de most ilyen a folyasom és nagyon zavar.. meg ez mi lehet és hogyan kezeljem? Nagyon igényes vagyok szóval nem higeniai dolog lehet..

Meg mostanság rakok be tisztasági betétet mert ha hazaérek az iskolából mindig van rajta ilyen sárgás folyas.. és nem akarom hogy olyan legyen a bugyim..

Meg az utolsó 4 hónapban nem is nagyon csináltam azt..csak kb heti 1x meg sok a dolgom edzes tanulás stb mert féltem hogy a huvelygomba visszajon..

Valami tanács?

Anyukámmal ilyet nem tudok megbeszélni ha lehetne itthon kezelném .. de ha az itthoni kezelés nem jön be utána mennék szakemberhez meg ha folytatódik értelemszerűen



2019. ápr. 5. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, nem fáj, nem büdös akkor nincs baj
2019. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell ahhoz más tüneteit is produkálnia , hogy valami fertőzés álljon a háttérben. Én azért elmennék vele egy nőgyógyászhoz:) Biztos , ami biztos.
2019. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!