Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a jobb kehely?

Melyik a jobb kehely?

Figyelt kérdés

Át akarok térni tölcsérre a nehéz napokon. Többfélét nézegetek, nem sajnálom rá a pénzt, mindenképp minőségi, orvosi szilikonból készült termékben gondolkodom. Aki használja kinek mi vált be?

Organicup, Ladycup és Meluna közül választanék. Nem szültem és 25-30 között vagyok.



2019. ápr. 6. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy vegyél! Épp tegnap próbáltam ki a lady cupot (legnagyobb méretűt) na és majdnem ügyelet lett a vége! Ugyanis azt elfelejtik közölni hogy akinek picit hosszabb a hüvelye úgy felcsúszik hogy nem tudod kivenni! Fél óra kínlódás után épphogy ki tudtam szedni magamból azt a sz*rt. Normálisan tettem be a szára még zavart is úgy kilógott nem is mozogtam, éjszaka volt bennem és így jártam. SOHA TÖBBET!
2019. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves egyes, utána kéne nézni jobban. Éjszaka ráadásul megemelkedik a méhszáj, így az olyan kehely, ami jó nappal, szinte biztos hogy nem jó éjszaka.
2019. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Ezt sajnos magadnak kell kitapasztalni, neked kell tudni milyen magasan van a méhszájad. Fb-on van egy csoport, ahol nagyon sok jó tanácsot kaphatsz ezzel kapcsolatban:

Az EREDETI intimkehely és mosibetét...

[link]

2019. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves egyes válaszoló, mert nem jól akartad kivenni, Teljesen mindegy milyen mélyen van, először meg kell szüntetni a vákuumot, azaz meg kell nyomni az alját a cupnak, és után ki lehet tolni. A kis műanyag a végén NEM arra való, hogy azzal kihúzd, csak lehet segíteni neki, hogy könnyebben kicsússzon.


Valóban neked kell kitapasztalnod, melyik lesz neked a legjobb, az Organicupot sokan dicsérik.

2019. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as Te szektas! Fb es intimkehely szektaaaaa
2020. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!