Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy sötétbarna...

Normális az hogy sötétbarna folyásom van?

Figyelt kérdés

szaga nagyon kevés van, szinte nincs.Még nem jött meg a menstruációm egyszer sem, nem élek szexuális életet.A hasam csak minimálisan fáj, nem annyira hogy fájdalomcsilapítót kellene bevennem.Ott pár nappal előtte fájt, aznap egy elég szűk nadrágot viseltem, lehet kidörzsölte és azért, de lehet nem, mert sokszor vettem már fel azt a nadrágot és nem volt ilyen


köszi a válaszokat!



2019. ápr. 7. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem menstrualtal, lehet most fogsz, nekem se egyből vér vörös színű volt a menstruaciom.
2019. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első előtt egy nappal sötétbarnás folyásom volt, mintha nem töröltem volna meg a fenekem székelés után ... bár az már gyakorlatilag a menzesz volt. Másnap tudtam meg.
2019. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szaga nagyon kevés van, szinte nincs... Az fasza lehet! 😀🙂
2022. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!