Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol enyhen veres a szeklet?

Mitol enyhen veres a szeklet?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok. Az elmult napokban nem volt szekletem, ma kis apro bogyok, de fajt es wc papirral elkezdtem picit nyomkodni a huvelybemenet es a vegbelnyilas kozott, akkor kicsit konnyebb (nem eros byomkodas, inkabb cssk ingerles)

Nagyon keves ver tavozott, mitol lehet?


2019. ápr. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyered van. Vegyél a patikában krémet meg kúpot (pl.: reparon), igyál sokat és egyél sok rostban gazdag ételt. Ha nem javul pár napon belül, akkor irány az orvos.
2019. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit csodálkozol? A kis bogyók jelezték, hogy nagymértékben beszáradt a béltartalom, mert kevés a folyadék bevitel és talán az étrend sem megfelelő. A megkeményedett béltartalom meg mechanikailag károsítja a végbél nyálkahártyáját. A végén még aranyér is kialakulhat. Tessék normálisan táplálkozni és rászokni a rendszeres székelésre.
2019. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sportolok, sokat iszom egy nap, sok zoldseget fogyasztok.

Kb penteken volt utoljara, de elotte minden nap. Kb 5-6 nap van a következő menstruaciomig es altalaban elotte ritkabban megyek, mint maskor

2019. ápr. 7. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy aranyered van, vagy a kemény széklet miatt most megsérült a végbélnyílásod, és némi vérzés kíséri.


Ha ismét előfordul, irány az orvos.

2019. ápr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!