Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás sokáig menstruáci...

Barna folyás sokáig menstruáció letelte után mit jelez?

Figyelt kérdés
2hete volt meg és azóta csakis barna folyásom volt,ma nagyobb mennyiség azt hittem megjön még egyszer! Igaz ittam előző éjjel és elvileg az alkohol befolyásolja de szerintetek rosszat jelent? Más jelet nem tapasztaltam

2019. ápr. 7. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Más tünet nincs? Ami fertőzésre utalhat? Hüvelygyulladás esetén lehet barnás folyás.

De egy kis hormonzavar, stressz is okozhatja. Várd meg a következő menzeszt ha utána sem múlik el akkor orvos.

Nekem érettségikor volt ilyen problémám. Magától elmúlt.

2019. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs más tünetem viszont mostanában nem is stresszeltem sokat ezért nem is értem
2019. ápr. 7. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Rengeteg stressz után, peteérésre elmúlt. Úgy cselekednék ahogy az előző írta.
2019. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt időszakban volt pont ilyenem, meg is ijedtem..de valszeg a stressz miatt volt
2019. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!