Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas menstruációval és...

Fájdalmas menstruációval és nagy vérdarabokkal küszködök. Állhat egészsegügyi probléma a háttérben?

Figyelt kérdés
L/16, Amenzeszem első két napján életképtelen vagyok, mozdulni sem tudok, sem iskolába menni. Elég nagy , hüvelykujjkörömnyi, néha nagyobb darabokat szoktam tapasztalni, melyek távozásakor megszűnik a kibírhatatlan görcs is. Hasmenés, hányinger és derékfájás társul a tünetekhez. Ez mind normális lenne?

2019. ápr. 8. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Igen, normális. Az iskolai lógás is ebben a korban.
2019. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Végülis , a másik eshetőség az hogy elmegyek iskolába, és a tanárok hazaküldenek. Nincs miert lógnom, kitűnő tanuló vagyok! :)
2019. ápr. 8. 10:43
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Szia, en is hasonlo ab ELTEM meg ezt.. kb fel evig minden menstruaciomkor, amikor ereztem, hogy meg fog jonni, bevettem egy nospa fortet, egy cataflamot ds egy algopyrint.. ez igy ket ora mulva hatott is, de ha epp otthon vagy akkor probalj meg masztizni,de komolyan,mert az sokkal hatasosabb. Amikor mar nem hasznalt ennyi gyogyszer, elkezdtem egy Milgamma N 100dbos kurat, napi kettot vettem be es azalatt a ket honap alatt egyaltalan nem fajt a mestruaciom. Tegnap vettem be az utolso szemet es szombatra varom, kivancsi vagyok, hogy most milyen lesz. Igaz, 8800 forint volt,de legalabb csokkent jelentosen a ver mennyisege, nyugodtabb voltam a B vitamin miatt es egyaltalan nem fajt :)
2019. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális.
2019. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Menj el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy endometriózisod van!!

[link] nézd végig ezt a videót tényleg nagyon hasznos!

2019. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, én is ugyanezekkel a gondokkal számtalan nőgyógyászhoz elmentem már. És soha nem találtak semmit pedig biztos voltam benne, hogy van ott valami. Egy orvos azt mondta, alkatilag ilyen vagyok, nem mindenkinek lehet sajnos tünetmentes vérzése, mi kaptuk a pakliból a rosszabb lapot. De azért menj el te is megnézetni, mert lehet, hogy találnak mégis valamit. Görcsök ellen nekem az algoflex forte vált be. De kinek mi.
2019. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
3 as válaszolónak üzenem, a maszturbáció amennyit használ, annyit ront is a helyzeten. Az orgazmus miatti méhösszehúzódással nem tud rendesen kiürülni a levált nyálkahártya! Na az biztosan okozhat endometriózist!
2019. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: ez nagyon-nagyon jó videó! Köszönöm!
2019. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
#7 orgazmus utan nem sokkal a legtobb no elmegy pisilni, akkor eleg sok távozik. Rengeteg tanulmanyt/cikket olvasni arrol, hogy ez is segithet
2019. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát,eléggé csúsztat ez a videó....A nagy átlag,tankönyvi menstruációt veszi normálisnak,ami hiba.

Ugyanis az emberek nem klónok!!


Nekem 12 éves koromtól 8 napos a vérzésem,ebből az első 5 nap ömlik. Kb félóránként-óránként cserélek betétet,a legnagyobbat.

Köszönöm szépen,egészséges vagyok,gyerekem van. Szülés óta is ugyan ilyen a vérzésem. És ez is normális. Sötét,darabos,stb stb.

2019. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!