Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Reggel a suliban voltam vécén. Az a helyzet, hogy szünetben pont rámcsengettek és gyors erölködéssel tudtam le a nagydolgot. Néhány óra elteltével most is érzem a fenekemben, hogy reggel voltam. Azóta kis vércsíkot is találtam a tisztaságimon. 17L
2019. ápr. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erőlködéstől lehet aranyér, de végbél berepedése is, Reparon kenőccsel kenegesd pár napig.
2019. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aranyér fájdalmas amikor kitörlöd. Ha legközelebb mész wc-re óvatosan papírral tapogasd meg és ha picit véres akkor az lesz.
2019. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy a székelésnél ne kelljen erőlkdni. https://www.youtube.com/results?search_query=k%C3%B6nny%C5%B..
2019. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, igen. De ami valószínűbb, hogy berepedt belül közvetlenül a záróizom felett. Ha aranyér volna, azt ki tudod tapintani, vagy otthon kis tükörben megnézni. Borsó nagyságú kitüremkedés. Mégis azt gondolom, hogy csak berepedt, meggyógyul magától is, de egyél sok rostosat, hogy ne kelljen erőlködve nagyvécézned. Pár napon belül helyrejön. Tudom, milyen fájdalmas, nekem még sosem jött ki aranyerem, de már repedt be, ugyanígy egész nap éreztem. Szülés után volt ilyen gondom.

Mindegy, a lényeg, ha érzed, vagy kistükörben látod a borsónyi nagyságú eret, akkor az. Ha nem, akkor belül repedt el a fenekednél. Ezek szerint hajlamos vagy rá. Figyelj oda az étkezésre, mert később tényleg kialakulhat aranyér.

2019. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!