Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szabadban pisilés...

Lányok! Szabadban pisilés közben volt, hogy lepisiled magad?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen igen.
2019. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Jönnek újra a pisis kérdések...
2019. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Gyerekkoromban
2019. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Igen, jönnek a pisis kérdések.

De miért is, mert sztem és hálisten egyre több embert izgat a játék, és ez jóóó.

A pisiléssel szexelni, előjátékhoz használni, a másikat lepisilni élmény, kicsit "nesze te szemét" alapon, vagy "igyál közben édesem", vagy "ezt nézd mekkora szökőkutam van" vagy "vagy nyeljed te rohadt k...rva".

Ezek mind mind egymást teljesen befogadó és szerető ember között előtörő gondolatok lehetnek.

Én utáltam egész életemben az átlagos "este 8-kor dugunk a paplan alatt", fajfenntartás miatti tipusú szexualitást. És nem is a meddig birom meg az orgazmuscentrikusság volt az elsődleges szempont. Hanem az élvezkedés jó sokáig, gyönyörködni a másikban, a szemeiben, a szinte önkivületi állapotba kerülése (felizgatástól, nem portól), na ezek voltak az élmények.

2019. ápr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha neked élmény, ha lehugyozod a másikat egészségedre, de ezt miért a gyakorin éli ki valaki? :D
2019. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!