Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mit tudnék tenni, ha hiába szedem a nőgyógyász által felírt gyógyszereket, mert semmit se használ?

Három hónapja kezdődtek a panaszaim (viszketés, túrós fehér színű folyás), 2 hét után elmentem nődokihoz és hüvelygombát mondott, hogy az a baj. Felírt rá kenőcsöt, hüvelytablettát, és szájon át szedendő gyógyszert (párom is végigcsinálta a kezelést). Mindent betartottunk, viszont miután végre elfogytak a gyógyszerek, pár nap múlva megint kezdődtek a panaszok (sárga folyás, enyhébb szurkáló jellegű viszketés), megint mehettem vissza, ugyanaz a vizsgálat, és most bakteriális fertőzést "állapított" meg... nemrég fogytak el megint az újabb gyógyszerek, és most még rosszabb is mint volt, alhasi fájdalmaim vannak, sokkal sárgább folyásom, és a vizeletem is sárgább (viszketés most nincs), és a napokban mértem a testhőm, 37 fok volt kereken.

Nagyon sok pénzbe kerültek eddig a gyógyszerek, mind a zsebpénzemből finanszíroztam, így eléggé bosszantó hogy csak fogy, de javulás az nuku, sőt, még sz@rabbul is vagyok... Barátommal nem voltunk együtt a mostani legutolsó kezelés megkezdése óta, de ő tünetmentes volt a legelejétől, nem voltak panaszai. Az orvosnak akkor most mégis mit mondjak, hogy normálisan megvizsgáljon, és ne csak tippelgessen? Kenetvételt kérhetek én is? Vagy mi a teendő ilyenkor? (Mindketten becsületesen szedtük a gyógyszereket, úgy ahogy a doktor előírta, és még egy fontos dolog, hogy barátommal az összes együttlét során gumi óvszert használtunk.)

ápr. 10. 22:22  Privát üzenet  

A válaszok
Másik orvost kell keresni. Ha mód van rá, akkor magánt.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 10. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A másik orvos már felmerült, de előtte még a harmadik látogatásra is sor fog kerülni ennél az orvosnál ahol most vagyok... ha ugyanúgy semmit se tesz, akkor egyértelmű hogy váltok.

Magánorvos pedig nem játszik...

# 2/3Időpont ápr. 10. 22:34 Privát üzenet
Gondolom félrekezelt a hüvelyflórád is megborult. Nem ártana a kenetvétel sem...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 25. 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőgyógyászat által levett kenet minta mit mutat ki?
Magán nőgyógyász által kiírt vérvételi beutalót elfogadják állami kórházban is vagy azt csak magánkórházban lehet elvégeztetni?
Nőgyógyász által felírt hüvelykúp felhasználható pár nappal lejárata után is?
18 éves vagyok és most lettem csak igazán pattanásos. Semmi nem hat, se krémek, se kozmetikus, se más étrend, se a bőrgyógyász által felírt vitaminok. Zsíros a bőröm és mindig...
A nőgyógyász által végzett rákszűrés kimutatja, ha a nő HIV fertőzött?
Miskolcon ismertek egy kedves, megbízható nőgyógyászt, lehetőleg olyat, aki TB által támogatott?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!