Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Esemény utánit vettem be és pecsételő vérzést tapasztaltam. Mit jelenthet?

Múlt pénteken véletlenül lejött a koton(csak a tetején maradt rajta a páromnak) és kb 2.5 óra múlva már beszedtem egy eseménytánit. Kb kedd óta pici pecsételő vérzést vettem észre tehát 3 napja. Nagyon pici jön.. Mit jelenthet ez? Nagyon fontos!

16/L

Keress kérdéseket hasonló témában: esemény utáni tabletta

ápr. 11. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok
Normalis, olvasd el a tajekoztatojat.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 11. 12:22 Privát üzenet

Hogy hat a bogyó!

"...véletlenül lejött a koton(csak a tetején maradt rajta a páromnak)..."

És keress nagyfarkú pasit!

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 11. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! És nem, nem keresek “nagyfarkú pasit” mivel én tökéletesen jól érzem magam azzal is ami a páromnak van (: így fogadom el

# 3/4Időpont ápr. 12. 09:02 Privát üzenet
A következő menzeszed is lehet még fura, a hormondózis kicsit megkavarja a testedet. Szóval lehet, hogy egy-két héttel később is menstruálsz majd, ne ijedj meg.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 13. 14:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Még nem tapasztaltam ilyesmit. Menses előtti 10. napon elkezdtem barnázni, nagyon minimális volt. Két nappal ezelőtt erősebb lett, pecsételő vérzés követte. Ma is pecsételő...
Ovu napján pecsételő vérzés az normális? Vagy lehetséges az hogy beágyazódás történik? Nekem még soha nem volt ovu napján ilyen hogy pecsételő vérzésem lett volna. Első...
Junius 7én meg volt majd 12én el mult kb.22én voltam a párommal együtt majd reggelre barna folyásom volt 3napig de csak a wc papiron látszott majd tegnapota pecsételö vérzést...
18 éves lány vagyok. A havi vérzésem általában 28-35 napra szokott megjönni. Utoljára május 29-én jött meg,17 napra rá viszont pecsételő vérzést tapasztaltam. Szerintetek miért...
Késett a menszeszem 1 hetet. Lassan már 2 hete intenzíven hányingerem van, a cicim megnőtt, a derekam fáj, fehér folyás is jelentkezett nagyobb mennyiségben mint szokott, de...
Hormonzavarra utalhat? Pecsételő vérzés

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!