Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Renszertelen menstruáció?

2-3 hónapja úgy jön meg a menstruációm, hogy 2 hetente, de akkorsem normális, 1-3 napig tart, nagyon ritka a 4 nap.

Ma a suliba annyira görcsöltem, hogy irodalom órán elsírtam magam, a magyar tanárnőm hozott haza, mert annyira nem bírtam szinte fel sem állni.

Szerintetek mitől lehet?

A védőnő azt mondta, hogy átogassam meg a nőgyógyészt, mivel leheteséges, hogy petefészek ciszta, mivel a velem egykorúak egyre gyakrabban szenvednek ilyen betegségben.

Szerintetek állhat ez a háttérben?

Már annyira kétségben vagyok esve, hogy az eszméletlen, de a nődokihoz addig nem megyek el értelemszerűen, míg el nem múlik a menstruációm.

17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, rendszertelen vérzés, nőgyógyász

ápr. 11. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

látogassam meg a nőgyógyászt* bocsi, elírtam.

# 1/3Időpont ápr. 11. 20:18 Privát üzenet
Igen, és ahogy írod, a menstruáció múltával.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 11. 20:51 Privát üzenet
Igen, menj orvoshoz, ez lehet többféle betegség jele is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 12. 09:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 napos menstruáció, több napos barnázás?
Barna folyás menstruáció előtt egy héttel?
Tabletta mellett másfél héttel előbb jött meg a menzeszem és iszonyúan fáj. Mi lehet a baj?
Nagyon kevés menstruàció, ez baj?
Sikerült teherbe esni vkinek Mastodynon cseppek szedését követően, miután helyre tette a ciklust?
Szoptatás alatt renszertelen menstruáció normális?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!