Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Hölgyi teáról szeretnék...

A Hölgyi teáról szeretnék véleményeket, tapasztalatokat. Kinek vált be pl. petefészek cisztákra?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 10:31
 1/1 Császár Csilla 1979 válasza:

Sziasztok! Petefészek ciszták okozta vérzészavar miatt vettem a hölgyi tea aranyvesszőfüves változatát. A menzeszem 10 napig is eltartott,erős és alvadékos volt. Össze-vissza jött meg, nem tudtam követni. Nőgyógyászaton gyógyszeres kezelést vagy hormontartalmu spirált javasoltak.Egy korábbi trombózis miatt egyiket se akartam. Sokat kutattam a neten, hogy mi lehet, mert az orvosokban nem igazán bízom. 44 vagyok, s esélyesnek tartottam, hogy progeszteron hiány miatt van a problémám. Aztán rátaláltam a hölgyi teára. Kb 1 hónap használat után rendbetett teljesen. 3 hónapja már normál 5 napig tart, és

pontosan 28-29 napra jön meg. Ellenőrzésre még nem mentem vissza.

ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!