Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradó menstruáció mitől lehet?

Kimaradó menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés

Régen gyógyszer mellett rendszeresen, napra pontosan megjött a menzeszem, de úgy egy éve kimaradozik rendszeresen. Volt közben egy éve decemberben gyógyszerváltás (Triodenáról Symiciára). Alhasi görcseim, kívánós, zabálós korszakaim így is vannak, tehát a tünetek megmaradtak, csak egyszerűen nem jön meg.

Voltam nődokinál, kivizsgáltam a-tól z-ig, ultrahang, sima kenet, rákszűrés, minden, de nem találtak semmit, azt mondták, egészséges vagyok. Stresszre és a diétára fogták. Stressz mondjuk van rendesen… Ez lehet az oka? (Utolsó mensim két hónapja volt, akkor meg mintha fél éves adag jött volna meg)



2019. ápr. 13. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Régen gyógyszer mellett napra pontosan megjött a megvonásos vérzésed, aminek köze nem volt a menstruációhoz, hiszen neked akkor mű hormonok szabályozták a nemlétező ciklusodat. Esetleg hagyd abba a fogamzásgátló tablettát, hogy végre legyen rendes ciklusod, és helyreálljanak a szerencsétlen hormonjaid.
2019. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!