Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális, van...

Ez mennyire normális, van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Szóval még kiskorú vagyok és sosem tapasztaltam ilyet ezért picit megijedtem. Futásnál általaban a bal petefészkem nagyon szúr, de mostanában már csak így random előfordul. Tegnap önkielégítés közben is észre vettem hogy nagyon szúr, így már azt sem tudtam élvezni. Már hónapok óta észleltem ezt de nem merek lépni az ügyben. Szóval szerintetek mit tegyek? Vagy ez mi lehet? Mitől alakult ki?


Tudom hogy nő dokihoz kéne mennem de bevallom őszintén eléggé félek tőle. És 18 éves koromig nem tervezek menni. Most 17 leszek. És azt hiszem ennyi :)



2019. ápr. 13. 08:15
 1/2 anonim válasza:

Van gyereknőgyógyász is, fordulj hozzá, kevésbé kellemetlen a vizsgálat, főleg, ha még szűz vagy. 16 felett elvileg már egyedül is mehetsz. Sajnos lehet komolyabb oka is, akár PCOS is, azzal nem szabad várni, mert csak romlanak a tünetek, a kismdencei fertőzés meg főleg nem játék.


Ha tudsz, olyan nőgyógyászhoz menj, akit más ajánlott, és ne az SZTK-ba ess be az elso ovoshoz, mert ott sajnos sokszor nagyon bunkók a dokik.

2019. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh jézus ilyenekről még nem hallottam. Ez nem nagyon nyugtatott meg :(( igazából csak jobban felek
2019. ápr. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!