Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen rendszertelen a...

Miért ilyen rendszertelen a menstruációm?

Figyelt kérdés

Most is 25 napra jött meg, előtte 31 napra. Szedtem 2 hónapig fogamzásgátlót, azóta ilyen. Lehet hogy ez a két hónap tette tönkre? Vagy a stresszes életmód?

19/l



2019. ápr. 15. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Egyébként mindkettő befolyásolhatta
2019. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Ne stresszelj, azzal sok mindentől megkíméled magad.
2019. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg 23-30 naposak a ciklusaim. Nem lehet mindenkinek óramű pontosságú.
2019. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsilány, ha elkezded a fogamzásgátlót szedni, akkor azt folyamatosan kell, és nem csak két hónapig. Ha abbahagyod, akkor ne csodálkozz, hogy felborul az egész hormonháztartásod.

Nekem volt olyan, hogy szüneteltettem és egy fél évig se jött meg.

Mikor másodszor tartottam szünetet, már rendesen megjött egy hónapra, viszont a második hónapnál olyannyira fájt a hasam, hogy azt hittem hogy szétszakadok. Na azóta nem tartottam szünetet. Ennek kb lassan másfél éve.

2019. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, a fogamzásgátló nem cukorka, hogy szeded két hónapig aztán leteszed.

Nyilván felborította a hornonjaid, de az is lehet hogy pcos vagy inzulinrezisztenciád van.

2019. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jókedvemből szedtem. Egyik orvos felírt három hónapra fogamzásgátlót, mert cisztám volt. Szedtem egy hónapig ami után egyéb problémák miatt elmentem egy másik nőgyógyászhoz aki azt mondta a ciszta pár miliméteres és nem is nevezhető cisztának. Ő mondta, hogy abba hagyhatom a tablettát, viszont ha elkezdtem a második hónapot akkor azt fejezzem be.
2019. ápr. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!