Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok barnàs folyàs menstruác...

Csajok barnàs folyàs menstruációig?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban volt először azt hittem hogy nem komoly elvileg a szervezet nem egy robot. Terhesség kizàrt nem élek pàrkapcsolatba tehàt nem szedek fogamzásgátlót sem. D vitamin illetve nagy dózisú C vitamin esetében szoktam középidőben barnàzni ha nem szedem őket akkor nincs ilyen probléma max görcs vagy nyilalàs. Ezek a vitaminok ennyire befolyàsoljàk a hormonokat? Most és múlt hónapban menzesz előtt egy héttel barnàzok folyamatosan jó nem ilyen bazi nagy mennyiség minimàlis az első pàr napban volt enyhe menzesz görcs szerű de most màr csak barna folyàs apró foszlànyok is jönnek néha. Szóval ha valaki volt ilyen helyzetben az írjon.
2019. ápr. 15. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonbajra utal. Elsőkörben nőgyógyász, és ha úgy látja, el fog küldeni endokrinológushoz.
2019. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Nekem akkor volt ilyen tüneteim, amikor polipom volt.

2019. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Màr pàr napja abbamaradt sztem később jön még.....
2019. ápr. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!