Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? Mit tegyek?

Ez hüvelygomba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete kb suliba wcpapirt teritettem a wcre es ugy ultem ra.. azota nagyon viszket,ég,piros lent,és sárgás folyásom van.. van a patikaba erre valo kup vagy krem? Felek nogyogyaszhoz elmenni?mert 2 hete vesztettem el a szüzességem azt kicsit erzemeny ott lent,meg nem akarom hogy piszkálgasson mert fáj ha hozzáer valami..felek hogy kin lesz az hogy ott turkal.. tanácsok? 18/L
2019. ápr. 15. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Tudod az iskolát kellene befejezned előbb, az írásod szörnyű. Ha szexelni nagylány vagy, akkor legyél már annyira felnőtt, hogy nem picsogsz itt, mint egy hülye 12 eves kamasz, hanem komolyan veszed, ha van valami problemád és orvoshoz mégy vele.
2019. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban lehet kapni Canesten kremet vagy kupot
2019. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már élsz szexuális életet, amúgy is tanácsos elmenni a dokihoz rákszűrésre. Amúgy a suli wc-ről alig lehet elkapni valamit is, nagyobb a valószínűsége, hogy a szexpartneredtől kaptál el valamit. Az sem normális, hogy 2 héttel szex után fájjon odalent bármi is. Doki, mindenképp.
2019. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a wc-ülőkének, hanem a szüzesség elvesztésének van több köze a dologhoz. :) Amennyiben gomba, akkor a Canesten krémet, vagy kúpot szoktak gyógyszertárban venni, ez nem vényköteles. Azonban ha esetleg vírus vagy bakteriális fertőzés, akkor a gomba elleni szerek nehezíthetik a későbbi kezelést, illetve a diagnosztizálást. Javaslom, hogy győzd le a félelmeidet, és mégiscsak kérj időpontot a dokihoz, menj női nőgyógyászhoz, ha úgy könnyebb, és kérd meg egy barátnődet, vagy anyudat, hogy kísérjen el.
2019. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arra tippelnék, hogy nem a wcről kaptad el, hanem a liliomtipród fertőzött meg valamivel. Menj orvoshoz, és kezeld megfelelően, mert ha nem, akkor kiidülhet, és vissza fog térni. Mond a dokinak, hogy adjon a liliomtipródnak is, mert visszafertőződhetsz, ha újból lefekszel vele.
2019. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De védekeztünk gumival,igy is átadhatja?
2019. ápr. 15. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves a lány miért lenne liliomtipró akivel lefeküdt? :D

Amúgy valószínűleg gomba, és közel sem biztos, hogy vénynélküli cucc hatni fog rá. Te biztos nem azért nem mész, mert nem akarod hogy piszkálgasson, hanem tartasz a dokitól, pedig ő csak segítene, hogy ne fájjon.

2019. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sosem értem, hogy a faxtól nem fèltek, de a nőgyógyász?? Na az a mumus.
2019. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Canesten Kombit vegyél a gyógyszertárban kb 3000Ft vény nélkül kapható 3 db hüvelykúp. Van hozzá krém is.
2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zárójelben jegyzem meg, hogy nekem a Canesten pénzkidobás volt. Így nem biztatnám arra, hogy vénynélküli cuccokra adjon ki pénzt, ha elmehet orvoshoz is, aki ír fel rá tényleg hatásos szert.
2019. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!