Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intim lemosótól lehet,...

Az intim lemosótól lehet, vagy fertőzés?

Figyelt kérdés

Két napja néha kicsit viszket és szúr a hüvelybemenetemnél, kevés folyásom van ami néha darabos (nem durván), néha pedig sűrű tejszerű, de nincs kellemetlen szaga, valamint néha úgy érzem, mintha be lenne dagadva, plusz mintha túlságosan száraz lenne, érzékeny is valamennyire.


Eddig a Dermomed intim lemosóját használtam (a rózsaszínt), bevallom elég sokat szoktam használni a zuhanyzások alkalmával és el is kezdett csípni (ugyanúgy 2 napja) .

Lehet az intim lemosó miatt, vagy esetleg ez egy fertőzés?


2019. ápr. 15. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fertőzés lesz, de nézesd meg nődokival.
2019. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nekem gombának tűnik, de menj el mindenkeppen orvoshoz :))
2019. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha darabos a folyásod, az simán lehet gomba. Az intim lemosót is túlzásba lehet vinni. Ha felborult a hüvelyflóra egyensúlya, kialakulhat fertőzés.

Ha 1-2 nap alatt nem múlik el, mindenképpen menj orvoshoz.

2019. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a DM márkás intim lemosótól voltak ilyen tüneteim, abbahagytam és elmúltak.
2019. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!