Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja megvan?

10 napja megvan?

Figyelt kérdés

3 hónapot kimaradt a menstruációm . PCOS beteg vagyok,nem tartottam a diétát és nem sportoltam,szóval nem is lepődtem meg...

10 napja viszotn megjött,de a nap végére a betétbe egy kis csík megy,ennyi.

Nekem rendesen meg szokott lenni,kb 2 óránként kellett cserélnem a betéte mindig és 6-7 napog tartott.

Most már 10 napja megvan,viszont ilyen minimális mennyiség. Sőt,volt olyan nap az elején hogy nem is jött semmi,vagy csak egy kis barna.

Orvoshoz nem szeretnék menni,csak ha nagyon muszáj. Nyáron megyek kontrollra amúgy.

Valaki? Várjak még,ez nem olyan nagy baj?

20L



2019. ápr. 15. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani hogy a 10 nap az a határ ami utan el kellene menni orvoshoz tudom hogy nem szeretnél de a PCOS mellett en kernék időpontot. Sajnos erre nincs megoldás hogy mitől marad abba. De ha felhívod telefonon megmondja hogy be kell e menni vagy sem.
2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!