Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha egy terhes nő táncol szaltózik meg ilyenek. Akkor még baja is lehet?

Nem rólam van szóóó...

Keress kérdéseket hasonló témákban: tánc, nők, terhesség

ápr. 15. 19:55  Privát üzenet  

A válaszok
A táncot még el tudom képzelni, de a plusz 10 kilómmal nem nagyon tudnék akrobatikázni.:D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 15. 20:40 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Ha elesik akkor igen. A plusz súly miatt nem ajánlott mert máshová kerül az egyensúlypont terhesen és a szervezet nem ehhez szokott hozzá tánc/torna közben, emiatt könnyebb elesni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 15. 21:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! ❤❤

# 3/3Időpont ápr. 18. 23:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérvételen voltam, hogy kivizsgálják, van-e hormon problémám. A leleten kétszer is szerepel a "terhes" szó, egyszer a luteinizáló hormon meghatározásnál, másszor a prolaktinnál....
Dr. László Dániel szülész, nőgyógyász, endokrinológus doktor úr a Róbert Károly magán kórházon kívül más helyen is elérhető-e. Van máshol rendelése? Köszönöm, Mimi
Terhes lehetek akkor, ha védekezünk a párommal, de most a menstruációm előtt erős mellfájdalmam és fehér krémes folyásom van?
Nem vagyok terhes, mégis késik a mensim, van tippje valakinek, hogy mi okozhatja?
Megjött a menstruációm, lehetek terhes?
39 hetes terhes vagyok. Mar a 31. hettol remisztget az orvos, hogy hatalmas meretu gyerekem lesz. Akkor volt 81-es a BPD.37+5 BPD 96 becsult sulya 3400gram. Jart mar valaki hasonlo helyzetben?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!