Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Normalis ha nagyon gorcsol a hasam menstruacio alatt?

Most az utobbi honapokban eleg sokat feszultem dolgokon, hogy hataridok meglegyenek. Ilyen a szakmai gyakorlat, melo, egyetem, tovabbkepzes, es igen, ezt mind egyszerre.

Pont ezutan 1 hettel elobb jott meg, nagyon gorcsol a hasam lent, es elegge eros.

Nogyogyasznal amikor voltam elozo evben, teljesen megvizsgalt es minden makk egeszseges volt, csak fejletlen a mehem.

Soha nem volt semmi nemibetegsegem.

Intimmosoval mosdok, intim deot is hasznalok.

Alkalmankent jodtablettaval teljesen kitisztitom lent. Erosen csip, de birom :D

Kinek volt meg ilyen? Tapasztalatokat, velemenyeket szivesen fogadok. ^^

Keress kérdéseket hasonló témákban: menzesz, has, görcs, fájdalom

ápr. 15. 22:28  Privát üzenet  

A válasz

Lehet a stressztől, de lehet ettől a sok szrtól is, amit használsz meg kb egy rakás más dologtól.

Teljesen felesleges az intim mosakodó, de a deó pláne. A tested ügyes, tudja a dolgát, bízz benne. A női hüvely egy szuper dolog, öntisztul, nem kell neki jód, ha nincs semmilyen fertőzésed.

Ezekkel mind inkább rosszat teszel a testednek, mintsem jót.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 15. 22:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertem, viszont a jodot azert hasznaltam, mert enyhe viszketest ereztem belul >< (verkepet neztek anno, es az jo volt mind) ^^

Utana intim gyantaztam, es mire lekerult mindwn szorszal, elmult a viszketes, ezert is gyantazom. A menstruacio is "kellemesebb" akkor.

# 2/2Időpont ápr. 16. 00:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menstruáció előtt 2x is barnázás. Normális ez?
Menstruáció kimaradása fogamzásgátló szedése mellett normális?
Normális az hogy sötétbarna folyásom van?
Menstruáció után normális ez?
Normális, hogy menses alatt olyan fáradt leszek, hogy alig bírok felkelni az ágyból? Mit tehetnék ellene?
Normális hogy a menstruációm kihagy hónapokat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!