Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha nagyon gorcsol a...

Normalis ha nagyon gorcsol a hasam menstruacio alatt?

Figyelt kérdés

Most az utobbi honapokban eleg sokat feszultem dolgokon, hogy hataridok meglegyenek. Ilyen a szakmai gyakorlat, melo, egyetem, tovabbkepzes, es igen, ezt mind egyszerre.

Pont ezutan 1 hettel elobb jott meg, nagyon gorcsol a hasam lent, es elegge eros.


Nogyogyasznal amikor voltam elozo evben, teljesen megvizsgalt es minden makk egeszseges volt, csak fejletlen a mehem.

Soha nem volt semmi nemibetegsegem.

Intimmosoval mosdok, intim deot is hasznalok.

Alkalmankent jodtablettaval teljesen kitisztitom lent. Erosen csip, de birom :D


Kinek volt meg ilyen? Tapasztalatokat, velemenyeket szivesen fogadok. ^^



2019. ápr. 15. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Lehet a stressztől, de lehet ettől a sok szrtól is, amit használsz meg kb egy rakás más dologtól.

Teljesen felesleges az intim mosakodó, de a deó pláne. A tested ügyes, tudja a dolgát, bízz benne. A női hüvely egy szuper dolog, öntisztul, nem kell neki jód, ha nincs semmilyen fertőzésed.

Ezekkel mind inkább rosszat teszel a testednek, mintsem jót.

2019. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ertem, viszont a jodot azert hasznaltam, mert enyhe viszketest ereztem belul >< (verkepet neztek anno, es az jo volt mind) ^^

Utana intim gyantaztam, es mire lekerult mindwn szorszal, elmult a viszketes, ezert is gyantazom. A menstruacio is "kellemesebb" akkor.

2019. ápr. 16. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!