Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Pécsett keresek alapos, kedves, lehetőleg NŐI nőgyógyászt. Kit ajánlotok?

2008. nov. 10. 23:46  Privát üzenet  

A válaszok
Mi az, hogy "Pécsett"? Esetleg Pécsen. Magyarországon vagyunk. Bocs.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2008. nov. 11. 00:03 Privát üzenet
a kedves és a női általában üti egymást. azért sok sikert... Sajnos nem pécsi vagyok, deezt mindenképp szerettem volna elmondani.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2008. nov. 11. 00:04 Privát üzenet

Első válaszoló! A Pécsett még mindig elfogadott a magyar nyelvben, és nem kéne kigúnyolni, mert sokkal változatosabban beszél, mint TE!

És ha már Magyarországon vagyunk, tudnod kellene, hogy bizonyos tájaknak MÁS nyelvjárása van!

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2008. nov. 11. 00:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell tudatlanságból kötözködni. Pláne ha nem tartozik a kérdéshez és nem nyújt semmi hasznos információt.

# 4/6Időpont 2008. nov. 11. 00:44 Privát üzenet
Szia.Nem tudom mennyire vagy jártas a Megyei Kórházba.Ott keressd a Dr.Labosa Gusztávot, nagyon aranyos, türelmes, és pontos, alapos, ráadásul a megyeiben ő a legjobb ultrahangos.Csak Csütörtökön rendel, de előre kell kérni tőle időpontot, mert sokan vannak nála, ill, megvárod a sor végét:(vagy privátba rendel még A Lépcsőháznál, az egy új épület, a Régió játékbolttal szembe.Igaz ott egy vizsgálat 5000Ft, és minden kedden rendel 16-tól ott , de ott privátba,.A megyeibe meg nem privátba..Sok sikert:)Ja a privátba nem kell bejelentkezni, mindig fogad.:)))

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2008. nov. 11. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

# 6/6Időpont 2008. nov. 11. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok Bp-n jó nőgyógyászt? Lehetőleg nőt.
Valaki nem tud esetleg egy jó nő nőgyógyászt? Lehetőleg kispest közelében, de nem feltétlen?
X. Kerület környékén, közelében ismertek, jó megbízható nőgyógyászt, aki lehetőleg nő?
Mondanátok nekem Keszthelyen, vagy Tapolcán olyan nőgyógyászt, akinek van magánrendelése (és lehetőleg nő)?
Melyik nőgyógyászt ajánlanátok Pécsen? Lehetőleg olyat, aki azt a szuris fogamzásgátlót is betudja adni.
Ajálnanátok Szegeden SZTK-s nőgyógyászt? Lehetőleg olyat, aki rendel a Vasas Szent Péterben. Köszönöm! 25/L

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!