Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még vajon hathatott akkor a...

Még vajon hathatott akkor a fogamzásgátló vagy valóshínűbb hogy esetleg teherbe estem?

Figyelt kérdés

Két hete pénteken (5-én) Bevettem az utolsó fogamzásgátló tablettát (2 éve szedem). Azért az utolsót mert át szeretnénk állni más védekezési módszerre.

Kedden meg is jött a menstruációm, tartott a szokásos 3-4 napig, azaz múlt hét csütörtökig kb.

Párommal óvszerrel védekeztünk szexnél szombaton este, azonban utána vettük észre hogy lyukas lehetett mert folyt is ki belőle.

Sajnos az esemény utáni tablettára nem gondoltam.


Nagyon valószínű hogy teherbe eshettem igaz? 😕 vagy esetleg akkor még valamennyire hathatott a fogamzásgátló?

Tesztet mikor lenne érdemes csinálni?


Nagyon szépen köszönöm annak aki rendesen válaszol és segít! 😞



2019. ápr. 15. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedden a megvonásos vérzésed jött meg.


Tesztet 3 héttel szex után csinálj.


Esemény utáni tablettát hatalmas ostobaság lett volna bevenni.

2019. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A fogamzásgátló már biztos nem hatott. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy terhes lettél. A következő esedékes menstruációd, ha késik, akkor csinálj tesztet.
2019. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
A menstruációd kicsit felborulhat, mert már nem szeded a fogamzásgátlót. Ne ess pánikba, ha később jön meg. Csinálj majd tesztet, az a biztos. :)
2019. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!