Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ki próbálta már a lézeres kezelést méhszájseb gyógyítására? Kinek mi a véleménye róla?

6 hónapja szültem, és méhszájsebem keletkezett. Azt javasolta az orvosom hogy mivel szeretnék még szülni ezt a lézeres kezelést ajánlja. Nagyon zavar a folyás ezért szeretném megcsináltatni de előtte véleményeket szeretnék kérni róla. Előre is köszönöm a válaszokat!

ápr. 16. 10:16  Privát üzenet  

A válasz

Nekem anno lefagyasztották, és azóta semmi problémám vele.

Ennek már vagy 15 éve, bár igaz én még nem szültem.

Nem értem a fagyasztás miért lenne veszélyesebb..?

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 11:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen jellegu fajdalom ha faj a mehszajseb?
A méhszájseb jelenléte mindenképp rákra utaló jel?
Méhszájseb jelenléte együtt járhat a rákkal?
Mehszajseb? Mekkora az esely a rakra?
Méhszájseb műtétekről milyen tapasztalataitok vannak? Altatásban volt és milyen műtétet csináltak?
Mehszajseb verzese?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!