Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek 5-21 napos...

Mitől lehetnek 5-21 napos ciklusaim,1-2 napos többnyire de van mikor több, mint 2 hétig tart, váladékos van mikor nagyon alvadt is nagyon erős görcsök, fájdalmak, hányinger, hányás, fejfájás és semmilyen gyógyszer nem használ?

Figyelt kérdés
Október 2-től szedek Mistral fogamzásgátlót de rosszabb lett nőgyógyászati betegségre (műtét nem volt mert nem akarom,hogy kiszedjék mindenem mert még fiatal vagyok ahhoz is), voltam hyperplasia endometrii gladiozus cisztikussal is diagnosztikálva de nem hatott a Provera csak rontott de nagyon. Fogamzásgátló előtt 18-20 éves korom óta rendszertelen,fájdalmas és össze vissza van 2-12,35-50 naponta vagy ritkábban jött meg és általában minimum 7-10 napig tartott.

2019. ápr. 16. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána, mit jelent a ciklus, mert rosszul használod.
2019. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól használtam. Miért gondoltad azt,hogy rosszul?
2019. ápr. 16. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ha 5 napos a ciklusod, akkor az azt jelenti, hogy 5 naponta vérzel, ami egy normális hosszúságú menstruációval számolva azt jelenti, hogy folyamatosan vérzel.
2019. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5-21 naponta vérzek és legtöbbször 1-2 napig de van,hogy több,mint 2 hét. Minden a kérdésben és a magyarázatban szerintem érthetően le van írva
2019. ápr. 17. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
5 naponta vérzel??? Jó ég, hát akkor sürgősen keress fel másik orvost, mert ez egyáltalán nem normális. Azt hittem, csak rosszul fogalmazol (mint ebben a topikban oly sokan).
2019. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!