Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, okozhat ilyet? Többi lent

Elfelejtettem bevenni a 2. hét első szem tabiját (Missee) a tájékoztató azt írta, hogy ekkor ha egyszerre 2 tabit kell bevenni akkor 2-t kell bevenni és a hatása nem csökken:) azonban 1-2 napra rá észrevettem, hogy van egy nagyon-nagyon halvány kis barna folyásom, okozhatta az, hogy 2 tabit vettem be egyszerre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, vérzés, barnázás

ápr. 16. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nem az okozza, hogy kettőt vettél be egyszerre, hanem az, hogy kihagytad. De igen, valószínűleg emiatt van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 16. 20:20 Privát üzenet
Nem vetted be a tabit = elkezdődött a megvonásos vérzés. Te se vágod, hogy működik a fogamzásgátló tabletta, csak nyeled, ugye? :/

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 16. 23:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, de pontosan tudom, hogy működik, csak szerettem volna egy kis megerősítést

De látom te meg nem birtad leírni a válaszod kötekedés nélkül🤗👎🏻

# 3/6Időpont ápr. 17. 08:37 Privát üzenet
Ha tudnád, hogy működik a tabletta, fel se merült volna benned, hogy a 2 szem miatt kezdtél vérezni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 17. 18:20 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Te most arrol beszelsz, hogy mondjuk csutortok este elfelejtetted, ezert pentek este kettot vettel be, hogy potold? Vagy nem is ertem miert vettel be egyszerre kettot vagy ezt hol irja a papir mert en mar ket eve ezt a fajtat szedem es nem lattam benne ilyet:)

Velem olyan volt, hogy pl csutortok este elfelejtettem igy pentek reggel vettem be azt a szemet, es a pentek esti adagot pedig a szokasos idoben. En igy potoltam. Ha te is erre gondoltal ne haragudj kicsit erthetetlen a szoveg amit irtal.

Egyebkent nalam sosem okozott barnatast egy ilyen eset sem, sot szerintem ha nem potolnam sem hinne azt a szervezet, hogy a megvonasos verzes jon mert mar evek ota szedem raallt mindenem.

Ez butasag, hogy azt hitte a szervezeted, hogy most jon a verzes mivel 7 feher tabletta van azaz placebo (nincs benne hatoanyag olyan mintha abban a 7 napban nem szedned a bogyot csak igy ha fehereket is szedsz nem esel ki nem felejted a 7. Nap utan folytatni a kovi levelet) es a 3. Tabletta utan jon meg nekem peldaul... tehat 3 napig nem kapja a hormont a szervezetem megse jon meg. Ezert gondolom, hogy egy kihagyott szem nem okoz menstruaciot.

De persze ez fugghet attol miota szeded.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 17. 22:17 Privát üzenet

"Ezert gondolom, hogy egy kihagyott szem nem okoz menstruaciot."

Hát menstruációt biztosan nem okoz, ugyanis az fogamzásgátló tabletta alkalmazása során NINCS.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 17. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogamzásgátlót 7 nap szünet után elfelejtettem,11nap szünettel elkezdjem szedni?
3 hónapja szedek Dienille fogamzásgatlót, a 3. levélnél a 2. szemet elfelejtettem bevenni. Lehetek terhes?
Elfelejtettem 2 napig szedni a fogamzásgátlót és most megjott pedig nem most kéne normális ez?
Mit tegyek, ha idő előtt jött meg, mert elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?
Megjohet a menstruaciom attól, hogy 2 egymást követő napon elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?
Elfelejtettem beszedni a fogamzásgátlót 4 napig. Ma bevettem de közben meg is jött a menszeszem (egy héttel hamarabb mint kellene) mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!