Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit a menstruác...

Miért késik ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés

Legelőször is biztos hogy nem terhesség az oka. Legutóbb február 25 jött meg.Március az nagyon pörgős volt, sokat 12 óráztam mentőn. Most kezdődött a mentős gyakorlatunk, tehát ez elég új élmény volt.Gyakran aggódok mert sokat kell teljesíteni az egyetemen. Tehát elég stresszes vagyok. Viszont kb. 3 hete barnás vérzésem volt, viszont a menszeszem nem jött meg.

Sosem volt igazából rendszeres, nőgyógyász megnézett és azt mondta szervi eltérés nincs. Ő nem tudott nekem semmit tanácsolni a probléma megoldásra, esetleg tablettát ,de azt a családi anamnézisem miatt nem szabad szednem . Létezik hogy stressztől es pörgős életmódtól ennyit késik?


2019. ápr. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem késett. Abban a hónapban a barna maszat volt a mensi.
2019. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ennek mi lehet az oka, esetleg hormon probléma? Vagy megerőltettem a szervezetem? Tudom hogy nem lát senki bele, de ha csak pár tippet írna valaki, örülnék.
2019. ápr. 17. 05:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet stressz vagy hormonprobléma is. Ha viszont legközelebb normálisan jön meg, akkor ne aggódj.
2019. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barmifele nagyobb valtozas okozhatta. Nekem akkor volt ilyen, amikor eletemben eloszor utaztam kulfoldre egyedul :)
2019. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!