Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon érzéleny a mellbimbóm,...

Nagyon érzéleny a mellbimbóm, érintésre pedig egy kicsit fáj is. Volt valaki hadonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az egész egy hete kezdődött, ha minden igaz akkor volt peteérésem és ezért úgy gondoltam, hogy ez normális, csak ez a hónap kicsit mas, mint a többi. De azóta ez az érzés nem szűnik. Soha nem volt még ilyen, akinek esetleg volt hasonló tünete tudna tanácsot adni?

Egyébkén az utolsó együttlétem a ciklusom 4. napján volt.(külföldön dolgozik a párom) Nem terveztünk babát, de persze nem lenne probléma. Nem védekezünk, de nem is vagyunk rajta a baba projekten.



2019. ápr. 17. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az utobbi egy evben peteeres utan kezdodik a mellfajdalom es a menzezsig tart, sokszor alig birok ruhat is huzni ra ugy faj, szerintem veled is hasonlo lehet. Korabban nekem sem volt ilyen, egyik honaprol a masikra valtozott meg.
2019. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam minden mensi előtt ez van. Bár nem csak a mellbimbom fáj, hanem az egesz mellem :)
2019. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!