Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha 18 évesen még mindig nem állt be a menstruációm, akkor érdemes orvoshoz fordulnom?

Annyi “rendszeresség” van benne, hogy minden második hónapban szinte ömlik belőlem és iszonyatosan fáj, következő alkalommal meg se érzem és a mennyisége is jóval kevesebb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, rendszertelenség

ápr. 17. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok
Érdemes elmenni dokihoz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 17. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ez nem utalhat semmien nagyobb problémára, nem?

# 2/7Időpont ápr. 17. 22:07 Privát üzenet
Dehogynem. A semmilyen szóban pedig van egy szép ellipszilonos jé.

# 3/7Időpont ápr. 17. 22:08 Privát üzenet
De, utalhat. Menj dokihoz. És ha csak annyit tesz az ügyben, hogy fog.gátlót ír fel, akkor menj másik dokihoz.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 18. 09:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kettes, nem helyesírási tanácsokat kértem, ne kötekedj!

# 5/7Időpont ápr. 18. 10:13 Privát üzenet
Én soha.

# 6/7Időpont ápr. 18. 12:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahha, hát persze😂

# 7/7Időpont ápr. 18. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes elmennem endokrinológushoz, ha túlzottan növekedik a szőr arcomon is (hason, háton, karon is nem beszélve a lábról) pattanásos vagyok (a hátamon is van), menstruációm...
42 éves nő vagyok. Egy hete múlt el a menstruációm, de második napja újra vérzek. Érdemes aggódnom?
Ha kitolom a menstruációm lehet e baj belőlle és hany napra érdemes Regulon fogamzásgátlóval kitolni?
Mikor érdemes orvoshoz fordulni? Másfél hete késik a menstruációm, amúgy mindig rendszeres, csináltam már tesztet ami negatív lett.
Mikor jön meg az első menstruációm? Most hogy jön a suli érdemes beraknom egy betétet a táskámba?
16 napja késik a menstruációm. Szerintetek érdemes orvoshoz menni, vagy várhatok még?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!