Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik a menstruációm?

Egy hete késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Terhesség teljesen kizárt, étkezésem rendben van (nem koplalok, nem vagyok anorexiás). Néha görcsöl a hasam de azon kívül semmi. Általában két nappal azelőtt hogy megjön szokott lenni egy olyan időszakom, amikor nagyon kívánom az édességeket, de most az sem volt. Mi lehet a baj? 10-11-e körül kellet volna megjönnie, az elmúlt kb egy évben szinte mindig napra pontosan megvolt.

2019. ápr. 18. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Mert ha meg fiatal ez teljesen normalis nekem is volt egy időszak amikor pontos volt az elején szinte órára utana összevissza majd 20 évesen megint normalis lett. Ha idegesít el lehet menni orvoshoz de okozhatja egy kis stressz is. Nekem csinált egy vérvételt és teljesen rendben volt minden és igaza is lett a végen gyógyszer nélkül beállt.
2019. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer az életedben előfordul, hogy kimarad vagy késik, és biztos, hogy nem vagy terhes, akkor szerintem nem kell ügyet csinálni a dologból - feltéve, hogy amúgy rendszeres. Ha rendszertelen, akkor persze orvoshoz kell menni amúgy is.
2019. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!