Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka? ,

Mi lehet ennek az oka? ,

Figyelt kérdés

Már egy éve járok nőgyógyászhoz, viszketés, pirosság miatt főként. Kezeltek már mindennel, ezerféle gyógyszert kaptam, de semmi nem hatott.

Azt vettem észre, hogy a tünetek főként menstruáció előtti napokon vannak. Most például előtte annyira fájt, égett, viszketett a szeméremdombom, hogy hozzáérni se bírtam. Megjött néhány napja, azóta nem kellemetlen, nem is piros.

Szerintem, ha elmúlik, megint visszatér. Legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. Mi okozhatja ezt?


2019. ápr. 18. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Pl. az okozhatja,hogy a párod nincs kezelve,és ping-pong fertőzés alakult ki. Oda-vissza adogatjátok egymàsnak.

Nem,nem lesz tünete a férfinak,általában tünetmentes hordozók.

2019. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nogyogyasz mire adta a gyogyszert? Ha vett kenetet es gomba jott ki v barmi mas, akkor vagy nem lett jol kikezelve, vagy a parodtol visszakapod, vagy esetleg hormonalis valtozas hatasara jon vissza ujra es ujra.

Nekem pirossag, es hozza borzaszto irritacio tarsul lassan egy eve kb egy hetig menstruacio elott. Hol jobb hol rosszabb. Tobbszor voltam tobb orvosnal, soha semmit nem talaltak, minden negativ... ugyhogy nalam a ciklus alatti hormonalis valtozas miatt van.

2019. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!