Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi égő, viszkető érzés,...

Hüvelyi égő, viszkető érzés, semmi nem használ, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfő óta van.

Meg voltam győződve, hogy gomba (folyás fehéres volt, kellemetlen szag nem volt, csak az elviselhetetlen viszketes, égő érzés.)

Viszont több bevált módszerem van, egyikre sem enyhült + közben megjött a menzeszem, így nem szívesen dugdosok magamba semmit.

Voltam háziorvosnál, aki írt fel egy gyógyszert, ezt szerda óta szedem + Exoderillel kenem a szeméremajkaknál, de semmi változás.

Ennyi ideig sose szokott tartani, egyáltalán mi lehet ez?



2019. ápr. 19. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Bevált módszereid?

Háziorvos?

Miért nem nőgyógyászhoz mész???

2019. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert megvan, és menzesz alatt nem vizsgálnak meg, nem tudtam, hogy ezt pluszban le kell írni.

Egyébként meg csak időpontra fogadnak.

(Azt nem értem, miért lenne gond, hogy ami eddig használt ugyanilyen tünetekre, és 2 nap alatt rendbe tett, elkezdtem alkalmazni...)

2019. ápr. 19. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el nogyogyaszhoz.

Egyébként nem baj, bar nekem lett volna ilyen praktikám annak idejen.

2019. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!