Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, petefészek gyulladás...

Segítség, petefészek gyulladást hogyan kezeljem otthon?

Figyelt kérdés
ez az első ilyenem, de elég valószínűnek tartom hogy ilyenem van most. az elmúlt több 2-3 napban elkezdett fájni a jobb oldalán az alhasam. azt hittem eleinte hogy valami rosszat ehettem, és a belekben érzem, de már akkor is sejtettem, hogy ez nem egészen bélfájdalom. tegnapra már egészen biztos lettem benne, hogy a petefészkemről van szó, mert a fájdalom nagyon kisugárzott a szeméremajkakra, hüvelybe és a gerincem aljára is. sajnos akkor már késő volt, mert a nőgyógyászom nem rendelt, és most egészen egy hétig nem is fog. ma már nem fáj sehol máshol, csak a petefészkemnél, és az is egy nagyon picit kevésbé. nem szeretem a gyógyszeres kezeléseket, de mint olvastam ehhez antibiotikumot kell szedni a gyógyulásért. Félek, hogy már túl késő lesz mire el tudok menni a nőgyógyászomhoz aki felírhatna rá antibiotikumot, és félek a szövődményétől (meddőség). van-e rá lehetőség hogy otthon is valahogy kezeljem esetleg gyógynövényes teákkal, hasonlókkal? cickafarkra gondoltam, az be szokott válni gyulladásokra. vagy a canesten kúp, ha jól tudom nem vényköteles, szerintetek? 18/L
2019. ápr. 19. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon sok baromságot hordtál itt össze. Menj ügyeletre, még ma megvizsgálnak.
2019. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÜGYELET!! Ott rendesen kivizsgálnak, lehet teljesen más bajod van, kár ezen otthon agyalni, mert csak rosszabb lesz.
2019. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az ügyeleten azt mondták, hogy nincs "orvos" hozzá, "nem tudnak segíteni". kerestem egy magánnőgyógyászatot is ami rendel is ügyeleten, ott viszont azt mondták hogy az ultrahang és az ügyeleti díj 40ezer ft lesz.
2019. ápr. 19. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
ez számomra hihetetlen.. nem is tudom melyik az jobban. mellesleg más kórháznak is megnéztem ami még másfél órán belüli távolságban van, és ott sincs még ügyelet sem elérhető.
2019. ápr. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!