Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta tartó ecoli miatt...

Hónapok óta tartó ecoli miatt hüvelygyulladás és csípő vizelet többedik antibiotikum kúra után sem gyógyul, mi a teendő ilyenkor, kinek mi segített?

Figyelt kérdés

az antibiotikum mellett folyamatosan használok még: dmannose, tőzegáfonya, probiotikum tabletta, probiotikum kúp hüvelybe, homeopátia, urifar granulátum.

az antibiotikumot egyébként mindig úgy írták fel,hogy rezisztenciát is néztek, és így sem hat.

természetesen extrán figyelek a higiéniára.

kezdek kifogyni az ötletekből, ki hogyan gyógyult meg?


2019. ápr. 19. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Csípő vizeletre sok folyadék nappal és éjjelre egy adag medveszőlő.

este kell bevenni mikor már nem mész többet pisilni hogy minél többet lehessen bent a hólyagban.

én a teafüvet használom de az évek során rengeteg féle feldolgozott változata is van, kapszola, tablette, stb.

egyszóval: Medveszőlő

2019. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem az elején ezt is kiprobaltam, de majd megpróbálom mégegyszer
2019. ápr. 19. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
En grapefruit mag cseppet ittam mindennap, szedtem vitamint, es minden reggel megittam egy cickafarfu teát es heti 2-szer ülő fürdőt is csinaltam. Nekem ezektől lényegesen csökkentek a problémáim, nem tudom hogy ez volt e az oka de egy próbát meger:)
2019. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi kipróbálom!

kamillás ülőfürdőt vettél?

2019. ápr. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!