Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most először használok tampont...

Most először használok tampont és fáj mikor felhelyezem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Úgy tettem fel, ahogy kell, kicsit hátra, ameddig lehet. Viszont szerintem az lehet a probléma, hogy nem elég nedves, mert már a mensi végén járok, alig jön. De megyünk fürödni és nem merek kockáztatni...

2019. ápr. 20. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Még szűz vagy?
2019. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2019. ápr. 20. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Krémmel, valami teljesen semleges krémmel.
2019. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy applikátorral.
2019. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem vagyunk otthon. Campingen vagyunk és szinte semmi nincs itt..
2019. ápr. 20. 16:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta nem is muszáj, mert tényleg csak egy kevés jön, az se rendes vér csak olyan.. De én ezt kicsit undinak tartom
2019. ápr. 20. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább ne menj fürödni.

Ha nincs megfelelő higiéniás helyzet, akkor ne kísérletezz a tamponnal.

Ha rutinos lennél a használatában, akkor sem szabad fürödni menni, fertőzésveszélyes.

2019. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is mentem, csak szerettem volna utánuk menni, de inkább akkor hagyom. Csak elég rossz h már több napja itt vagyunk, ők mennek én meg minden nap itt maradok 2-3 órákra éa csinálom a semmit
2019. ápr. 20. 16:19
 9/9 anonim válasza:
25%
Valószínűleg csak túl kicsi még a lyuk. Én se tudtam rendesen betenni amíg szűz voltam. Ilyen esetekben nekem anyukám adott tablettát ami késlelteti a menstruációt. Elvileg nőgyógyásznak kell mondjuk felírnia de nálunk a háziorvos is adott receptet.
2019. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!