Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Euthyrox szedése miatt késhet...

Euthyrox szedése miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Jelenleg még szoptatom a 11 hónapos lányom, viszont szülés után 5 hónappal jelentkezett az első menstruációm. Általában egy-két napot késni szokott, de most már hatodik napja nem jött meg. Tavaly decemberben is késett, 13 napot, de azóta nem fordult elő ilyen késés. Idén március végén kezdtem el szedni az Euthyroxot, napi fél tablettát. Van összefüggés a gyógyszer és a mensi között? A válaszokat előre is köszönöm!
2019. ápr. 20. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Az alábbi mellékhatások közül egyet vagy akár többet is tapasztalhat, ha az előírtnál több Euthyroxot vett be, vagy ha Ön nem tolerálja az előírt adagolást (pl. ha gyorsan emelik az adagolást):

Rendszertelen vagy gyors szívverés, mellkasi fájdalom, fejfájás, izomgyengeség vagy izomgörcs, kipirulás (az arc kimelegedése vagy vörösödése), láz, hányás, menstruációs zavarok

benne van.de ha megnyugtat tesztelj :)

2019. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam. Valójában másfél éve szedem, de akkor nem okozott problémát, nem késett a havim. Viszont 2 hónapig nem szedtem... most kezdtem ugye újra. Na de a lényeg, hogy azóta sem jött meg, tegnap teszteltem, negatív.
2019. ápr. 28. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!