Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Menstruálok, fáj...

Normális ez? Menstruálok, fáj a hátam/derekam. Mással is elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés

5 éve menstruálok, eddig még nem fordult elő.


Köszi a válaszokat!


2010. júl. 5. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz,én csak tegnap óta menstruálok (:D),de nekem is iszonyúan fájt reggel a derekam. Szerintem ez még így 5 év után is bőven normális!

:)

16/L

2010. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én 18 éves vagyok, 6 éve menstruálok és nekem szinte minden hónapban fáj a derekam. maszírozni szoktam és meleg vizes palackot rátenni, úgynaúgy mint a hasamra

teljesen normális jelenség (sajnos):D

2010. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Igen, normális, nekem is szokott, de nem mindig, csak ritkán. Kitartást!

2010. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én már 6 éve menstruálok és szinte az 5 év alatt mindig fájt valamim derekam, fejem,hasam,oldalam .:S ajánlom az algoflexm-et nagyon jó és nem is olyan drága:D

2010. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányok, mindenkinek tudok segíteni. Nem nagyon szokták tudni az emberek, de a masszázsnak az egyik alaphatása a görcsoldás és a fájdalomcsillapítás. (Gyógymasszőr)
2010. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ohh, köszönöm szépen, megnyugodtam. :)

az algoflex m nekem nem használ, próbáltam már régebben, mert eléggé görcsölök az első két napon, aztán anyukám kért a gyógyszertárba egy erősebb görcsoldót, az használ. :)

2010. júl. 5. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Első három-négy vében nekem egyáltalán nem fájt semmi menstruáció alatt. Az utóbbi évben viszont az elején iszonyatosan görcsöl a hasam, fáj a hátam, derekam... Én nospát és algo flex fortét veszek be együtt, és nagyon jól elmúlik tőle.
2010. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

értem, köszi :)

akkor fájdalomcsillapító + a görcsoldóm (nospa is gyenge nekem :S)

2010. júl. 5. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Jövök én is! Igen ma nekem iszonyatosan fájt. Akárhogy ültem rossz volt... Nem vettem be semmit, valahogy kibírtam amíg elmúlt magától.
2010. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is ülök egész nap, és fáj is tőle a hátam.. fenéket fogok én csak ezért feküdni... :D kibirom valahogy úgyis :)
2010. júl. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!