Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után akkor is megtörli...

Pisilés után akkor is megtörlitek magatokat ha épp betétet haználtok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen. O.o
2019. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést...
2019. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A betét nem pelenka, nem akarok a saját pisámban tocsogni. Rohadt igénytelen, aki nem törli ki magát.
2019. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. A 3.hozzászóló kicsit nyersen fogalmazott, de teljesen igaza van.
2019. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. En mar wc-re sem megyek el olyankor, csak osszehugyozom magam :D Milyen kerdes ez?
2019. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Az attól függ. Ha csak tehetem igen, de van olyan szitu, mikor nem tudom. Jó, hát tényleg undi kicsit, de most annyi sok vér mellett nem elfér pár csepp vizelet is?! :D
2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
De utolsó, simán! Használd wc-nek, elfér az ott. Egy méretes kötél is befér, legközelebb sz*rd is össze magad, nem mindegy?
2019. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Jajj kedves utolsó (7-es) mi bőszített föl ennyire, h ilyen dühös hangvételben nyilvánulsz meg? Ráadásul a valóságtól kissé elrugaszkodva? Tényleg nem értem, h ez neked miért fáj h 25 év alatt néhányszor előfordult h pisilés után nem töröltem meg magam (legtöbbször egyébként azért mert nem volt nálam semmi cuccom legfőképpen a törlőkendőm pl túrázás közben vagy csónakázáskor...)? Ha csak nem azért akadtál így ki, mert aggódsz az egészségem miatt így ismeretlenül is?! Ha ez a helyzet, akkor ez igazán kedves tőled! ;) Viszont ez esetben is maradjunk már meg a realitás talaján, jelesül azért nagyon messze van egymástól a betét összesz#rása-, h#ugyozása és az, h párszor megesett, h amit nem töröltem le pisi után a betéten kötött ki. Olvasd vissza amit az előbb írtam, látni fogod, mekkorát csúsztattál a dolgon! Legközelebb meg makd az ilyesmire picit jobban figyelj oda.. ;) Meg arra is, h a számodra teljesen érdektelen dolgokkal kapcsolatban milyen szintig érdemes belemenni véleménnyilvánítás tekintetében: ugyanis én egy feltett kérdésre válaszoltam. Te olvastad a válaszom amin így kiakadtál. Kiakadtál egy olyan dolog miatt, amihez egyrészt semmi közöd (ha soha egy pisilés után sem törölném meg magam ahhoz sem lenne!), másrészt semmilyen formában nem érint! Persze, meglehet a véleményed, h pl egy igénytelen, "h#ggyos", hülye 3.14csa vagyok, de kérdés, még ha így is lenne, akkor ebből te mit érzékelnél, milyen hatása van rád? Mert jó pl azt mondhatod, tökre zavar, h az írásom alapján az jött le neked h nem törlöm meg magam pisi után ezért büdös vagyok. (Valójában egész más jött le, ha jól emlékszem... :D) De miert is zavarna ez téged, amikor soha az életben nem lesz rá alkalmad, h valójában zavarhatna a dolog, egy mert nem állnak fent ezek a dolgok, kettő pedig soha az életben nem fogunk annyira egymás közelébe kerülni, h megtapasztald, h valójában milyen, illetve egyáltalán van e bármiféle összefüggés az én személyem, szokásaim, illatom stb valóságalapja, és az ez előtti válaszom között.

Szóval ezelnek a fényében jvasolnám, h inkább értelmes dolgokra fordítsd az időt, mint arra, h totál értelmetlen hülyeségeken hergeld magad, és netán még másokat is! Hidd el, sokkal egyszerűbb lenne akkor az életed! Bár nekem végülis tök mindegy, hisz amit az előbb mondtam rám is ugyanúgy vontkozik: sosem lesz semmi közünk egymáshoz, úgyhogy részemről ezzel le is zárom a témát! Béke legyen veled... úgy érzem picikét rád fér... ;)

2019. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Aha, én írtam ezer sort a pisilésről, nyilván én pörögtem túl.

Rád is rádférne valami ezután a kirohanás után.

2019. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!