Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kislány használhat betétet?...

Kislány használhat betétet? Kipróbálhatja?

Figyelt kérdés
Tisztaságit vagy eü-t,
2019. ápr. 21. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Kislány minek használna betétet, főleg eü-t??
2019. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Miért használna? Megtapasztalni milyen érzés?
2019. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Persze. Érdemes kipróbálni és kitapasztalni, hogyan és hová ragaszd fel pontosan. Így ha megjön az első mensi, már tudni fogod, hogyan kell használni.
2019. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg használhatja, csak a kérdés, hogy mi értelme van, ha nem szükséges.
2019. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha nincs vér, pont nem tapasztalod meg, hogy hogyan a legjobb.


Sokszor olvastam ilyet, ezeknek semmi értelme. Ennyi erővel hordjunk inkontinencia betétet, hogy megszokjuk öregkorunkra. Majd hordja, ha kell.

2019. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
16:03 nem arról van szó, hogy hordja rendszeresen, hanem hogy vegyen egyet, nyissa ki, nézze meg, milyen, ragassza be magának, tapasztalja ki, milyen érzés, amikor rajta van stb. Nyilván meg lehet ezeket tanulni mensi alatt is, de nekem pl. suliban jött meg először, és jól jött, hogy már tudtam előre, hová kell felragasztani meg kb. milyen érzés lesz hordani.
2019. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát én nem tudom, milyenek a mai lányok, de nekem kipróbálás nélkül is sikerült azt a rendkívül bonyolult problémát megoldani, hogy beragasszak egy betétet a bugyimba.

De kipróbálhatja, ha akarja, ártani nem árt, csak értelme n nem sok van szerintem.

2019. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Menjetek már a menzeszfétises hülyeségekkel. Szép, hogy már pedofíliával is elegyítitek ... taps taps
2019. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 ne haragudj, de mégis miről beszélsz??
2019. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Ha megjön a vérzés, akkor kell használni, bőven elég, ha akkor megtanulja, nem egy bonyolult dolog, amire előre készülni kell.
2019. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!