Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki mit használ amikor azt a...

Ki mit használ amikor azt a részét borotválja?

Figyelt kérdés
Akármilyen testápolót, borotvahabot, vagy bármit használok sebes lesz... aztán másnap meg kipattog. Ti mit használtok hogy ez ne forduljon elő? Más szőrtelenítésre módszerre nincs lehetőségem

2019. ápr. 21. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy borotválod, hogy visszafelé húzod a borotvát. Úgy nem csodálom, ha sebes lesz, kenheted bármivel
2019. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Én borotvát használok. Nekem is mindig az volt a problémám h kipattogtam de most már nem pattogok ki mióta aztán hideg vízzel lemosom.
2019. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 akkor merre kéne húznom a borotvát?


Egyébként általában fürdés előtt szoktam borotválkozni, ez lehet problema?

2019. ápr. 21. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A szőr növekedésével megegyezező irányba
2019. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nődokim nekem azt javasolta, hogy vegyek elektromos borotvát (nem tudom, mi a hivatalos neve). A sima borotva ugyanis, legyen bármilyen minőség, gyorsan csorbul, okoz olyan hámsérülést, amit te észre sem veszel, vagy nem rögtön, ebből lesz utána a kipattogás.

Én sem tudok gyantázni vagy epilálni, mert érzékeny a bőröm, rögtön begyulladnak a szőrtüszők. Gyakorlatban még nem próbáltam ki, de ha doki mondja, csak van valami alapja. :)

2019. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bármimet borotválom úgy csinálom, hogy előtte azt a testrészt bevizezem és vizesen borotválom, ettől nekem szép sima is lesz a bőröm, nem pattogok ki.
2019. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En probaltam borotvahabot, utana kremet meg mindent, de olyannyira kezd viszketni kb 1 nap utan hogy nem birom. Iszonyatosan viszket es munkaban is zavar. Amugy most életemben eloszor legyantaztattam, ettől nem viszket. Viszont amugy elotte trimmert használtam (dmb-ben vettem ilyen 7-10 ezerert ilyen noi trimmert). Nyilvan nem 0-sal vagja le de nagyon rovid lesz, igy nem zavar. Csak bele kell jonni a hasznalatba, de en ezt javaslom annak akinek a bore nem birja a borotvat. :)
2019. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!