Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérezhetett a barátnőm...

Miért vérezhetett a barátnőm puncija?

Figyelt kérdés

Először szex után pisilt és párcsepp vér volt a papíron..rá kb 2hétre a szexnél vagyis szex közben kivettem és tiszta vér volt a gumi...mitől lehet ez??

A lány nem volt szűz.

Eléggé megilyedtem.

19/F 17/L



2019. ápr. 22. 12:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ui: nem,nem menstruált.
2019. ápr. 22. 12:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nedvesedett be eléggé. Több előjátékot, nem csak úgy izomból benyomni. Meg valami síkosítót.
2019. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi nekedis
2019. ápr. 22. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:

A lehetséges okok:

[link]

2019. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha te megijedtél, akkor a lány nemcsak megijedt, hanem gondolom, fájt is neki rendesen. Finomabban szexelj. Gondolom, az lehet, hogy nem szakadt át a szűzhártyája az első alkalommal, van ilyen is. Légy vele óvatos, ne ronts ajtóstul a házba. Szegény csaj..., gondolom, nem meri mondani, vagy ezt tartja természetesnek, mert nagy tapasztalata ezek szerint neki sincs. Vannak méretbeli különbségek, ezt ugye te is tudod. Akivel előtte volt, nem vette el a szüzességét, maradtak szűzhártyarészek, ami vérzik. Pont így jártam. A második fiúnál véreztem rendesen, előtte meg semmi. Remélem, ez már kielégítő válasz.
2019. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Előttem már volt 2barátja,akivel lefeküdt.. létezik hogy én voltam az aki átszakította?

Kérdeztem és aztmondta egyaltalan nem fajt neki..

2019. ápr. 22. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

"Előttem már volt 2barátja,akivel lefeküdt.. létezik hogy én voltam az aki átszakította?"


Ennek a valószínűsége a nullával egyenlő.

2019. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mitől lehetett a vérzés?
2019. ápr. 22. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olvastad el a belinkelt wiki-s szócikket? Ott van a válasz.


Röviden:

* gyulladás

* klamidia vagy más nemi úton terjedő fertőzés

* hüvelyi szárazság miatti sérülés

* polipok

* méhnyaki gyulladás

* méhnyakrák

* anatómiai rendellenesség

* méhnyaki dysplasia

* endometriosis

2019. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

5. vagyok. Hiába pontoztátok le a válaszom, én csak saját tapasztalatom írtam. Igen, létezik! De a srácnak írtam privátban, mert megkeresett, hogy ha rendszeresen vérzik továbbra is, akkor keressen fel orvost a barátnője. A többit nem kotyogom ki, hogy igazából mitől fél, mert senkire nem tartozik...

A bunkó válaszokat meg jobb is, hogy törölték.

2019. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!