Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios zavar oka?...

Menstruacios zavar oka? (Honapok ota tarto verzes)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problemam: az utolso rendes mestruaciom dec 19-24 tartott. Utana februar 23an vereztem legkozelebb, de a menstruacio minden altalanos tunete nelkul, nem fajt a hasam, derekam, mellem. Az egyetlen tunet a verzes volt. Egeszen apr. Elejeig barnaztam/vereztem gyengebben, akkor ketto napra elmult minden. Azota viszont kozeperos verzesem van meg mindig es sok alvadt ver is tavozik. Valakinek volt hasonlo problemaja? Mi okozhagja?

Igen igen, tudom, nogyogyasz! Az usa-ban elek, legkozelebb augusztusban utazom haza es sajnon idekint a biztositasom nem allja a nogyogyaszati ellatast, zsebbol pedig nem tudom kifizetni (meg hazarepulni is olcsobb lenne sajnos). Tisztaban vagyok vele, hogy fel kellene keresnem egy orvost de sajnos nem all modomban.



2019. ápr. 22. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar, mehszajseb, mióma de akár daganat is, pl méhtestrák. Ennek tükrében gondold át, hogy mennyire drága egy vizsgálat és megéri-e várni.
2019. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már nem szórakoznék, elég komolyan hangzik. Tudom, könnyű mondani, de tényleg sürgősen keress valami megoldást, ne játssz az egészségeddel.
2019. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírták már, lehet ez egy méhszájseb, daganat, fertőzés és hormon probléma is.

Nekem olyan volt, hogy nem akart elmúlni a, istenért se. Már három hete véreztem, amikor orvoshoz fordultam, aki Norcolutot írt, amivel elmúlt a vérzés.

Nálam hormon probléma okozta ezt. Hogy nálad mi, azt mi itt nem tudjuk.

2019. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!