Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Felfázásnál vagy babavárásnál valószínűbb vérzés?

Nem tudom, mi lehet az oka, hogy vért tapaszatlatm középidőben.

2008. nov. 11. 10:52  Privát üzenet  

A válaszok
Hát ha vérzel, akkor nem hiszem hogy babát várnál, ha a mensesnek is most kell megjönnie.A felfázás is okoz ilyen tüneteket sajnos, de akkor már lehet egy gyulladás is ott.Mindeféleképpen nézessd meg magad , mert ha nem nőgyógyászati, akkor urológia jellegű is lehet, és mindakettő kihathat a másikra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. nov. 11. 11:26 Privát üzenet
Felfázástól ha vérzel azt észre veszed,mert nagyon fájdalmas!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. nov. 12. 10:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet ez a vérzés? :O
A méhszájsebnek tipíkus tűnete a szex közben a vérzés vagy más oka is lehet a vérzésnek?
Mi okozhat a szokásosnál enyhébb vérzést és a vérzés ellenére megmaradó "mindjárt megjön érzést"? Terhes nem vagyok. Forduljak ezzel dokihoz?
Rózsaszínes vérzés 5 nappal a rendes menstruáció előtt! Nem sok, de rózsaszínes! 1.5 hete voltam orvosnál megnézett mindent ultrahanggal is! Nem talált semi bajomat! (éves...
Két mensi közötti vérzés?
Menstruációkor kevés vérzés mit jelent, van jelentősége?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!