Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaringnél ez normális?...

Nuvaringnél ez normális? Milyen fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsivel több mint fél éve használok Nuvaring gyűrűt, eddig semmi panaszom nem volt- egyszer fordult elő gombás fertőzés, de hamar elmúlt.

Viszont most ebben a hónapban a feltett gyűrűnél furcsákat tapasztaltam. Azóta hogy feltettem többször szúró alhasi fájást(?) vagy sima fájást ami olyasmi mint menszesz előtti tapasztaltam de nem ilyen erősen és nem állandóan csak vissza visszatérően.

(szóval nem görcsöltem durván vagy ilyesmi). Gondolom a gyűrű okozza.

A másik hogy a feltevése után nem sokkal fájdalmas volt az együttlét is a barátommal, olyan mintha be lennék gyulladva belül, és fáj odalent - nem égetően csak simán fáj, néha viszkető érzés, de nem teljesen gombára hasonlít a dolog. Orvoshoz egy hónap múlva tudok eljutni..


Mennyire normális ez , mi lehet a baj?


23L


2019. ápr. 23. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem normális, valami nem jó ott bent, ahol fáj.
2019. ápr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!